«Пташина сюїта» звучить у бібліотеці

foto-2.jpg

Пташине царство в Одеській національній науковій бібліотеці - це так незвично і так привабливо! Отож майстер-клас "Пташина сюїта", що відбувся під час Великої Одеської Бібліоночі-VI, зібрав чимало охочих пофантазувати та виготовити власноруч декоративну композицію.

- Щиро вдячна всім нашим гостям за увагу і старанність, за наполегливість в оволодінні творчими навичками, за щирі посмішки і цікаві історії, якими вони ділилися зі мною, - ділиться підсумками майстер-класу бібліотечний редактор, а за сумісництвом рукодільниця Наталія Майданюк. - Хай всім щастить на всіх життєвих перехрестях!  Тішуся з того, що понад 50 милих пташок з нашої прекрасної книжкової скарбниці розлетілося по домівках одеситів і додали кожному трохи радості у складні воєнні часи.  Кожна з пташок  - оригінальна, але така наша, українська - за кольорами, за  символічним оздобленням  калиною, соняшниками, вишнями... І кожна наділена традиційними для нас щедрістю, добротою, відданістю,  сімейними цінностями, відвагою і мужністю!

foto-3.jpg

Сміливий і прудкий горобчик з калиною оселився ось у цієї прекрасної родини Наталії та Василя Верішко з Нової Каховки, що під час війни знайшла прихисток в Одесі. Наталія - наша колега з бібліотеки Академічного ліцею «Спектр» Новокаховської міської ради, а чоловік працює у відділі освіти Таврійської міськради. У шлюбі 40 років, дві дорослі доньки — з родинами в Харкові та Києві мешкають. «Виїхали з дому ми у серпні 2022-го, проживши в окупації з надією, що ось-ось все скінчиться. Але коли почастішали зникнення знайомих, та ще й чоловік у мене такий, що не мовчатиме… і діти нас вмовляли, вирішили їхати… — згадує ту гірку й небезпечну ситуацію пані Наталя. — Їхали на своїй машині, дорогою дальньою, через Крим, росію, Литву, Латвію, Польщу і далі додому— в Україну . В дорозі були тиждень, зупинялися на ночівлю в мотелях, діти нам допомагали бронювати місця. Вивозили ще й кицю хвору. Відчули дуже добре ставлення до тварин і до нас на латвійському кордоні… А бібліотечного горобчика вподобала внучка— восьмирічна Софійка, так що до Харкова полетить… Може, колись разом ще якусь пташечку з нею зробимо». А пан Василь, за прикметою — між двома Наталями, загадав бажання! Хай якнайшвидше збудеться! Перемоги й повернення додому!

foto3a.jpg foto-3b.jpg

foto-4.jpg

Маленька мила Поліна — вона така щира й ніжна! Лиш погляньте, як вона дивиться на свою синичку! Щасти тобі, дівчинко!

foto-5.jpg

— Я обрав для своє пташки блакитний, жовтий і червоний — це кольори прапору Молдови! Ми з мамою там були, як почалася війна. А тепер повернулися додому в Одесу — і дякуємо всім за добро…

foto-7.jpg

А це майбутні поліцейські та юристи — окрім дисципліни й безпеки довкола, вони мріють і про красу та гуманність у суспільстві.

foto-6.jpg

А ця учасниця майстер-класу — майбутній дизайнер. І у неї пташечка не хоче сидіти на пеньочку — їй на гойдалці весело!

foto-8.jpg

Приємно, що на бібліотечному святі, й зокрема на майстер- класі, було багато сімейних пар! Хай буде злагода, щастя, любов і добробут у ваших родинних гніздечках!

Створено: 20.02.2024
Переглядів: 1122
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.