Дизайн-проєкт від міжнародного модельного агентства «Royal Family Models»


Що може бути прекраснішим за кохання, любов у широкому сенсі цього слова, особливо у важкі часи випробувань, які ми переживаємо? Тільки саме кохання, яке сповнює серця і юних, і зрілих людей і традиційно відзначається 14 лютого у багатьох країнах світу як День усіх закоханих. До цього дня та Міжнародного дня дарування книжок Одеська національна наукова бібліотека 14 лютого 2024 року вже вкотре провела Велику Одеську БібліоНіч.

Програма цього заходу була надзвичайно широкою і різноманітною.

До свята долучилися багато наших давніх друзів.

Показ юних моделей нашого міста представляло модельне агентство «Royal Family Ukraine» (керівник проєкту – Марина Овчаренко), дизайн-проєкт від міжнародного модельного агентства «Royal Family Models».

 адже дизайн і мода також роблять свій внесок у справу нашої перемоги.

Відкривала fashion show Уляна Осадчук, найстильніша ведуча та модель категоії «діти». Юні грації дефілювали на паркеті  ошатного головного читального залу ОННБ, демонструючи вишукане вбрання в модних сучасних кольорах - капсулу коллекции от кутюр «Бал перемоги» від українського бреду «Marina Vladi»

whatsapp-image-2024-02-22-133426.jpeg


Продюсерка агенції та дизайнерка бренду Марина Овчаренко спеціально запросила закривати показ Людмилу Гусарову - титуловану age model агенції та амбасадора жіночності та краси в Одесі.

Зовсім скоро саме у бібліотеці дві красуні презентують свій сувмістний психологічний проект для українських жінок.

Численні гості заходу з насолодою спостерігали за зовсім юними моделями-початківцями, які отримують важливу теоретичну та практичну базу для своїх перших впевнених кроків у модельній кар'єрі. Модельне агентство «Royal Family Models» - чудова школа для кожної дівчинки чи хлопчика, хто хоче навчитися впевненої ходи та правильної постави, володіти своїм тілом та гарно позувати.

Бажаємо усім творчої наснаги, успіхів і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Будемо раді вітати всіх гостей у подальших заходах і зустрічах в ОННБ!

Створено: 19.02.2024
Оновлено: 22.02.2024
Переглядів: 1121
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.