«Книжкова Love Story» – презентація книжкової виставки-інсталяції та літературна вікторина. Анонс

00.jpg

14 лютого 2024 року в День усіх закоханих та Міжнародний день дарування книг під час проведення Великої Одеської БібліоНочі-VI в Одеській національній науковій бібліотеці буде презентовано захопливу книжкову виставку-інсталяцію та відбудеться літературна вікторина «Книжкова Love Story».

Поринте у світ романтики та пригод з найкращими книгами про кохання. Виставка-інсталяція створена для того, щоб викликати гарні емоції та надихнути на нові відкриття. На ній будуть представлені улюблені класичні та сучасні художні твори, вірші, бестселери про найсокровенніше, про перше кохання, аби показати всю багатогранність такого яскравого почуття, як любов. Будуть презентовані історії про війну, кохання та віру. Твори, які завжди торкаються душі, а особливо зараз, коли війна на жаль, стала частиною нашого життя.

Ми також запрошуємо гостей відвідати романтично-гумористичну вікторину. Випробуйте свої знання літератури про кохання та отримайте шанс виграти захоплюючі призи! Вікторина буде цікавим випробуванням для усіх любителів книг та романтики.

Приходьте з друзями та родиною, щоб разом насолоджуватися магією книжкового світу та ділитися враженнями. Не пропустіть можливість провести час з книгою та відчути дух кохання разом із «Книжковою Love Story»!

 

Створено: 12.02.2024
Переглядів: 302
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.