Майстер-клас «Чарівне мереживо витинанки». Анонс

foto-1-zastavka.jpg

У рамках розмаїтої святкової програми «Великої Одеської БібліоНочі  - VI» запрошуємо відвідати майстер-клас від Маріанни Панасюк, народної майстрині з виготовлення витинанки, завідувачки відділу з питань та охорони нематеріальної культурної спадщини Одеського обласного центру української культури.

Витинанка – народне мистецтво вирізання витончених орнаментів, сюжетів і справжніх картин з паперу, яким притаманні чіткі візерунки,  лаконізм форми та дзеркальна симетрія. Опанувати його навички зможуть  всі охочі під час майстер-класу.

foto-2.jpg

За допомогою паперу,  ножиців та порад від знаної майстрині Маріанни Панасюк ви отримаєте унікальну можливість створити власні оригінальні  вироби та поринути у дивовижний світ творчості й краси витинанки.

З радістю чекаємо на вас 14 лютого 2024 року в головному корпусі Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Пастера, 13).

Початок о 17:00.

Вхід – вільний!

Створено: 08.02.2024
Оновлено: 09.02.2024
Переглядів: 313
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.