Творча зустріч із Іриною Лобусовою. Прес-реліз

Міністерство культури та інформаційної політики України
Одеська національна наукова бібліотека

 01a-library_logo_v1.jpg

Прес реліз


Місце
проведення: читальний зал ОННБ (вул. Академіка Філатова, 1)
Дата проведення: 2 червня 2022 р. о 15.00

2 червня в читальному залі ОННБ (вул. Академіка Філатова) о 15.00 відбудеться творча зустріч з відомою одеською письменницею, авторкою популярних історичних ретродетективів, журналісткою та кіносценаристкою Іриною Лобусовою.

Письменниця – визнаний майстер детективного жанру. Її романи «Короли Молдаванки», «Букет из Оперного театра», «Королевы Привоза», «Подземелье призраков Аккермана», «Дьяволы с Люстдорфской дороги», «Соль с Жеваховой горы», «Копи Хаджибейского лимана», «Диббук с Градоначальницкой», "Катакомбы Военного спуска" – захоплюючі детективні історії початку ХХ століття з таємницями та пригодами, які нерозривно пов’язані з минулим нашого міста. Кожен твір – це задумана, захоплююча, сюжетна лінія з непередбачуваним фіналом, гостросюжетними пригодами, в основі яких достовірні історичні події і факти. Кожен роман захоплює легкістю прочитання та колоритною одеською мовою.

В 2017 році одне з найбільш популярних видавництв України «Фоліо» (Харків) розпочало друкувати серію історичних детективів Ірини Лобусової, які ж відразу стали бестселерами та лідерами продажів. Роман «Королі Молдаванки» за рейтингом «Клубу сімейного дозвілля» займає перше місце за кількістю проданих екземплярів, тираж цього історичного ретророману перевищив 10 тис. екземплярів.

Ірину Лобусову як кіносценариста було запрошено до участі у проєктах престижних українських та зарубіжних кіно- та телекомпаній: голлівудської кінокомпанії Magwill Entertainment, європейської кінокомпанії «Золоте Руно», української телекомпанії «Інтер», кінокомпанії «Film.Ua» та ін.

Із задоволенням запрошуємо всіх шанувальників детективу зустрітися та поспілкуватися віч-на-віч із широкознаною письменницею, зазирнути в «одеські таємниці» її творів і дізнатися про нові творчі плани та задуми.

Тел. для довідок: (048) 765-49-55
Клейнбурд Валентина – 099 564 35 40

Створено: 27.05.2022
Переглядів: 187
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.