Презентація книги Олександра СТЕПАНОВА

Одеська національна наукова бібліотека запрошує на презентацію книги «Море, кино, музыка и телевидение…» відомого одеського музиканта, режисера, засновника міжнародних конкурсів Олександра Степанова, яка є продовженням попередніх двох книг «Моё одесское детство, или Музыкальные виражи» та «Фестивали, конкурсы и не только...».

У центрі уваги  автора - Одеса в її неповторному колориті, талановиті люди - дорослі та юні, з якими він зустрічався. З гумором та самоіронією розповідається про роль щасливого випадку та про успіх у професії режисера, про різні ситуації, кумедні і не дуже.

(QR-коди  дозволяють побачити та почути деякі з розділів книги просто «наживо»).

1.jpg


Зустріч відбудеться 14 лютого 2022 року о 17.00 в ротонді головного читального залу, в особливий день – у День святого Валентина та Міжнародний день дарування книг, коли в найстарішій книгозбірні України проходитиме найромантичніша бібліоніч «Поетика кохання».

Пропонуємо відсвяткувати цю подію разом!

Друзі, у вас є чудова нагода познайомитися з книгою та поспілкуватися особисто з Олександром Степановим.

2.jpg

Презентація книги буде супроводжуватися виступами учнів школи телеведучих дитячої музичної програми «Зіронька» та спеціальних гостей - лауреатки міжнародних музичних фестивалів та конкурсів, засновниці та президентки міжнародного конкурсу «Золотий саксофон», міжнародного фестивалю «Сакс Академія» Анни Олександрівни Степанової (саксофон) та директора міжнародного конкурсу «Золотий саксофон» Ашрафа Таїровича Тагієва (дарбука).

3-kopiya-3.jpg 4-2.jpg 5-1.jpg


А ще на вас чекає безліч цікавинок і сюрпризів! 
Цієї ночі в бібліотеці МОЖНА голосно розмовляти, співати і навіть танцювати у приємній компанії!

Завітайте до Одеської національної наукової бібліотеки
і пориньте в дивовижну атмосферу БІБЛІОНОЧІ!

***

Вхід вільний - free donation на підтримку соціального проекту "Litera"  – літнього читального залу бібліотеки для одеситів та гостей міста.


Читайте / дивіться також:

Презентація книжки «Море, кино, музыка и телевидение…» відомого одеського музиканта, режисера Олександра Степанова [репортаж на сайті Одеської національної наукової бібліотеки, 17.02.2022]

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ - МОРЕ КИНО МУЗЫКА И ТЕЛЕВИДЕНИЕПРЕЗЕНТАЦИЯ КНИГ АЛЕКСАНДРА СТЕПАНОВА [репортаж на телеканалі КРУГ, 17.02.2022]

Створено: 18.01.2022
Оновлено: 18.02.2022
Переглядів: 1100
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.