Триває святкова екскурсійна програма «Від Миколая до Різдва»

Під час новорічно-різдвяних свят Одеська національна наукова бібліотека пропонує городянам та гостям міста святкову екскурсійну програму «Від Миколая до Різдва», що проходить у рамках бібліотечного проєкту родинного дозвілля, спрямованого на популяризацію книги та читання.

Зима – найхолодніша пора року. Проте, незважаючи на морози і холод, є у цій порі те, що завжди зігріває нам серце, дарує надію на хороше та повертає у дитинство. Це – новорічно-різдвяні свята. Чарівні вогники, запах красуні-ялинки та мандаринів, улюблене свято Миколая, Новий рік, Різдво та передчуття чогось нового та дивовижного. Зимові свята - це ідеальний час для того, аби провести його разом зі своєю сім'єю та поринути у чарівну казку. Саме тому протягом цього періоду ОННБ пропонує всією родиною, з бабусями, дідусями, з друзями та колегами здійснити подорож у чарівний світ книги та помандрувати залами найстарішої книгозбірні України.

Святкова екскурсійна програма «Від Миколая до Різдва» триває. 20 грудня 2021 року до бібліотеки завітали учні 1-го та 2-го класів Приватного закладу «Одеський дошкільний навчальний заклад «Заботіно».

1.jpg 2.jpg

Бібліотечні фахівці підготували справжній набір «смаколиків» для відвідувачів екскурсії. Маленькі школярики із захопленням відправились у «Святкову бібліомандрівку» книжковою скарбницею. Хлопчики та дівчатка відвідали старовинні затишні читальні зали, вслухаючись у кожне слово Бібліотечної Феї та розглядаючи унікальні інтер’єри книгозбірні, занурювалися в книжковий світ та історію бібліотеки, блукали каталожними лабіринтами та навіть переглядали мультфільми.

3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg

На гостей чекав мистецький флешмоб «Зимові історії - новорічні дива», до якого малеча приєдналася з великим задоволенням. Завдяки колективній творчості дітей та дорослих до Різдва отримаємо величезну вітальну листівку.

8.jpg

Також усі бажаючі взяли участь у майстер-класі з виготовлення власної листівки «Новорічний дарунок».

9.jpg 10.jpg

Безліч спалахів камер та посмішок світилося у бібліотечних тематичних фотозонах «Магія новорічних свят».

11.jpg

Привернули увагу книжкові виставки «Чарівність зимових свят: звичаї, традиції, обряди України і світу», «Новий рік за східним календарем», «Світ чудес Святого Миколая», «Йдемо на костюмований бал!», «Скарбничка казок» та ін. Зацікавлені оченята бігали від однієї книжки до іншої, діти допитливо гортали сторінки яскравих видань.

12.jpg 13.jpg

Неймовірні емоції у дітей викликала казкова зустріч з бібліотечною Сніговою Королевою, яка читала їм казки різних країн світу. Знайомство та спілкування виявилося напрочуд теплим – діти охоче відгукувалися на запрошення і декламували вірші, співали пісні, кружляли у хороводі.

14.jpg 15.jpg
16.jpg 17.jpg

Книжкова країна підкорила серця маленьких відвідувачів, які ніяк не хотіли розлучатися з унікальною книгозбірнею і обіцяли обов’язково повернутися.

Ми сподіваємося, що такі зустрічі з бібліотекою та книгами посіють щедрі зерна прагнення до знань, зміцнять інтерес до читання, яке є невід'ємною частиною розвитку і людини, і суспільства, бо завоювати майбутність поможе нам книжка і тільки книжка.

 Запрошуємо поринути в святкову атмосферу старовинної книгозбірні і взяти участь в екскурсійній програмі «Від Миколая до Різдва», яка триватиме до 9 січня 2022 року.

18.jpg

 

Завітайте до нас на святкову екскурсійну програму «Від Миколая до Різдва» і створіть собі новорічний настрій!

 

Екскурсії відбуватимуться за попереднім записом
19, 20, 26, 27, 28, 29 грудня 2021 року та 2, 8, 9 січня 2022 року.

Початок об 11:00 і 15:00.

 

Довідки та попередній запис за телефоном : +380733240569

Вартість – 100 грн з особи.

Створено: 21.12.2021
Оновлено: 28.12.2021
Переглядів: 1059
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.