„Краща книга виставки-форуму 2021”. Підсумки конкурсу

image-logo-001.jpg

Організаційний комітет ХХII Всеукраїнської виставки-форуму „Українська книга на Одещині” доручив журі конкурсу „Краща книга виставки-форуму 2021” розглянути видання, які видавництва та автори запропонували на його розгляд. На конкурс було подано 55 книжок, представлено 20  видавництв.

Представлено наукові праці, художні сучасні твори, декілька цікавих ілюстрованих видань, література для дітей. Ми відзначили 40 книжок у вісімнадцяти номінаціях – здобутки видавництв та окремих авторів.

На конкурс цього року, як завжди, подано досить багато книжок одеських авторів. Радіємо, що більшість з них були написані з використанням фондів ОННБ, автори часто зверталися до нас за консультаціями, пропозиціями про співпрацю тощо. Організаційний комітет Всеукраїнської виставки-форуму вирішив нагородити дипломами видавництва та авторів проектів, які знайшли можливість свої творчі та наукові здобутки втілити у цікаві, корисні видання.

Детальніше

Створено: 24.05.2021
Переглядів: 492
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.