Триває конкурс читацьких відгуків «Замовте слово про книгу»

В рамках конкурсу читацьких відгуків «Замовте слово про книгу» співробітники Одеської національної наукової бібліотеки провели огляд виставки «Кращі книги України 2016-2017» для студентів Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського.

1-4.jpg

Разом з викладачами Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського – кандидатом філологічних наук, доцентом Володимиром Івановичем Сподарцем та асистентом-викладачем Надією Леонідівною Павлюк співробітники бібліотеки ознайомили студентів філологічного факультету ПНПУ ім. К.Д. Ушинського з виставкою, на на якій представлені книги-переможці різноманітних міжнародних та всеукраїнських премій: Національної премії України імені Тараса Шевченка, Міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя «Тріумф», Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень», Книга року BBC та інших. На виставці представлена дитяча та доросла література, художні романи та наукові праці, збірники поезій та мистецькі альбоми, тож кожен може знайти те, що йому до смаку, і взяти участь у конкурсі.

Нагадуємо, за умовами конкурсу, що проводиться в рамках XVIII Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», відгук можна відправити до 30.05.2017 року поштою на адресу: 65023, м. Одеса, вул. Пастера 13, або на електронну адресу: onnb.div@gmail.com з приміткою «конкурс відгуків».

 

foto-1-pavlyuk-n-l-razom-zi-studentami-sluhayut-oglyad-vista.jpg

Н.Л. Павлюк, асистент-викладач кафедри української та зарубіжної літератур ПНПУ ім. К.Д. Ушинського, разом зі студентами слухають огляд виставки «Кращі книги України 2016-2017» 

foto-2-pavlyuk-n-l-razom-zi-studentami-znajomlyatsya-z-vista.jpg

Н.Л. Павлюк разом зі студентами знайомляться з виставкою «Кращі книги України 2016-2017» 

foto-3-spodarec-v-i-obgovoryuye-zi-studentami-umovi-konkursu.jpg

Кандидат філологічних наук, доцент ПНПУ ім. К.Д. Ушинського В.І. Сподарець обговорює зі студентами умови конкурсу

foto-4-studenti-znajomlyatsya-z-knigami.jpg

Студенти ПНПУ ім. К.Д. Ушинського знайомляться з книгами

Створено: 16.05.2017
Оновлено: 22.05.2017
Переглядів: 1251
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.