Електронна доставка документів

Служба електронної доставки документів (ЕДД) здійснює пошук інформаційних ресурсів, забезпечує копіювання матеріалів з фондів ОННБ згідно з правилами користування та доставку електронних копій документів замовнику.
Користувачами служби ЕДД можуть бути юридичні і фізичні особи.
Служба ЕДД працює на оплатній основі згідно з прейскурантом платних послуг бібліотеки.

Контактна інформація
E-mail: mba.edd@gmail.com
Тел.: (048)718-53-49

Порядок та умови виконання замовлення

Одеська національна наукова бібліотека (ОННБ) здійснює електронну доставку копій першоджерел з фондів бібліотеки: статті з журналів, збірників та фрагменти з книжок (до 30 сторінок).

Замовлення приймаються електронною поштою за адресою: mba.edd@gmail.com.

Після отримання замовлення та перевірки наявності необхідного джерела у фонді бібліотеки визначається можливість електронного копіювання кожного конкретного документа.

Замовник отримує інформацію про можливість та вартість виконання замовлення.

Оформлення замовлення (форма замовлення)

Для отримання електронних копій документів пропонуємо зареєструватись на сайті бібліотеки "РЕЄСТРАЦІЯ".

Надіслати заповнену форму замовлення документа на електронну пошту mba.edd@gmail.com. На кожний документ замовник оформлює окремий запит.

Підтвердження замовлення

Замовник підтверджує своє замовлення або відмовляється від нього. У випадку підтвердження замовлення замовнику надається рахунок.

Оплата замовлення

Замовлення оплачується особисто в касі бухгалтерії або грошовим переказом на розрахунковий рахунок (код ЄДРПОУ 02226151 – ОННБ; банк: ДКСУ, м. Київ; р/р UA348201720313211003201012004) бібліотеки. Копія квитанції про оплату надсилається на електронну адресу бібліотеки: mba.edd@gmail.com. Виконання замовлення здійснюється після підтвердження його оплати (квитанція).

Виконання замовлення
Термін виконання замовлення від – 1 до 5 днів (залежить від ступеня складності). Копії можуть бути виконані у форматах: jpg, tif. Сканування виконується з роздільною здатністю 300 dpi. За бажанням замовника розділення може бути встановлено у межах 600 dpi, про що слід вказати у замовленні в рядку (Примітки).

Доставка замовлення

Виконане замовлення надсилається на E-mail замовника.

Електронні копії видань, отримані з ОННБ, можуть використовуватися лише для наукових та освітніх цілей. Забороняється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій іншій формі, крім тієї, що дозволена законодавчо (одноразове роздрукування електронного файлу), передавати на будь-якій основі отримані копії іншим особам або організаціям.

Замовник несе відповідальність за використання електронної копії у відповідності до Закону України «Про авторське право і суміжні права».

Створено: 13.01.2016
Оновлено: 14.12.2020
Переглядів: 33375
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.