← Економіка (за липень 2021 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Вісник Київського Національного університету технологій та дизайну : наук. журн. / Засновник Київ. нац. ун-т технологій та дизайну ; гол. ред. Іван Михайлович Грищенко. – Київ : КНУТД, 2020. – № 5 (151): Серія: Економічні науки. – 143 с.

Анотація

Журнал визнаний ВАК України фаховим з економічних наук. З моменту свого заснування журнал став сполучною ланкою між науковцями і практиками, які працюють у науково-дослідних закладах, вищій школі, економіці, державних установах України і зарубіжжя, між усіма тими, хто переймається проблемами розвитку економіки в ринкових умовах. Активна участь в наукових публікаціях на шпальтах журналу сприяє розвитку фундаментальних та прикладних досліджень з усіх напрямків економічних наук, посиленню впливу економіки на вирішення правових, політичних, соціальних, екологічних та інших проблем розвитку суспільства, входженню України в міжнародні економічні союзи.

Видання орієнтоване на науковців, викладачів, аспірантів, студентів, а також науково-практичних працівників і фахівців відповідних галузей промисловості.