← Енциклопедії, довідники (за серпень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Довідник. «Праведники народів світу» / упоряд. Є. А. Врадій, Д. В. Шаталов ; упоряд. і вступ. ст. І. Я. Щупак ; вступ. ст. М. Ф. Маринович, І. Я. Щупак. – Дніпро : Укр. ін-т вивчення Голокосту "Ткума", 2016. – 221 с. – (Українська бібліотека Голокосту). 

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Довідник подає систематизовану інформацію стосовно українських «Праведників народів світу» - осіб, які за надзвичайно трагічних та важких обставин військового лихоліття рятували євреїв у період Голокосту.

Видання узагальнює відомості стосовно соціального портрету українських Праведників (національність, віросповідання, соціальне походження, професійна приналежність), а також про особливості порятунку та подальшу долю як рятівника, так і врятованих.

Книга підготовлена на основі офіційних даних національного Меморіального комплексу Катастрофи і героїзму єврейського народу Яд Вашем.

Довідник стане у нагоді історикам, аспірантам, студентам, вчителям та усім. Хто цікавиться історією України у період Другої світової війни та проблемами історії Голокосту.