← Євроінтеграція (за червень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Павлова Олена Валеріївна. Малий та середній бізнес у взаємовідносинах із податковими органами: соціокультурна інтеграція : монографія / Олена Валеріївна Павлова, Нац. ун-т Держ. податкової служби України. – Ірпінь : Нац. ун-т ДПС України, 2016. – 169 с. – (Податкова та митна справа в Україні).

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

У монографії здійснено аналіз та узагальнення наявних теоретичних підходів до проблем корупції та тіньових практик. Створено нормативну модель роботи сучасної державної податкової служби. Здійснено типологічний аналіз підприємців малого та середнього бізнесу, які застосовують корупційні практики в процесі отримання податкових послуг. Досліджено сферу податкових послуг як комунікативний простір. Систематизовано інформацію про досвід використання соціальних технологій, що збільшують ефективність надання податкових послуг органами державної податкової служби. Охарактеризовано специфіку взаємодії працівників податкових органів та представників малого та середнього бізнесу.

Монографія розрахована на науковців, докторантів, аспірантів, викладачів, студентів та слухачів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемою взаємовідносин органів та підприємців малого та середнього бізнесу.