← Євроінтеграція (за червень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Куцаб-Бонк Катажина. Соціально-економічна конвергенція у транспортному просторі між Україною та ЄС: тенденції, виклики, завдання : монографія  / Катажина Куцаб-Бонк, ДУ "Ін-т регіон. досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України". – Львів : [Б.в.] : Ін-т регіон. досл. ім. М. І. Долішнього НАН України, 2016.– 242 с.

 

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

У монографії досліджуються теоретичні засади та прикладні аспекти соціально-економічної конвергенції у транскордонному просторі між Україною та ЄС. Обгрунтовуються концептуальні положення транскордонної конвергенції регіонів, розкривається її сутність і методи дослідження. Акцентовано увагу на просторових особливостях транскордонної конвергенції та її інституційному забезпеченні в умовах сучасного етапу євроінтеграції України. Значне місце відведене впливу неформальних інститутів на поширення транскордонної конвергенції між Україною та ЄС.

Для науковців, працівників органів державного управління та місцевого самоврядування прикордонних регіонів, громадських організацій, які беруть участь у транскордонному співробітництві.