← Література з природничо­наукової тематики (за березень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Круль В. П. Теорія і методологія географічної науки (ретроспективний огляд до 70-80-х рр. XX століття) : навчальний посібник / Володимир Петрович Круль ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. – Чернівці : Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича, 2018. – 343 с.

Анотація

У виданні розкриті особливості становлення і розвитку географічних ідей за стародавніх часів: від первісних уявлень до Римської держави. Відображена ретроспективна динаміка географічної думки за доби середніх віків і Нового часу: від V ст. н.е. до 1870-х років. З’ясовані характерні риси сучасної географії в період її зародження (1870-1918рр.). Проаналізовані науково-методологічні аспекти географії на сучасному етапі розвитку (від 1918 до 1970-1980-х рр.).

Для студентів і викладачів географічних факультетів вищих навчальних закладів, майбутніх фахівців у галузі географії, всіх, хто цікавиться історією географії, а також для вчителів географії загальноосвітніх шкіл, гімназій і ліцеїв, як навчальний посібник для підготовки факультативних занять.