← Енциклопедії, довідники (за червень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Харківський національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського. 1917-2017 : мала енциклопедія : у 2 т. / Харків. нац. ун-т. мистецтв ім. І. П. Котляревського ; ред.-упоряд. Л. В. Русакова ; наук. ред. І. С. Драч. – Харків : Водний спектр Джі-Ем-Пі, 2017.

Т. 1 : Музичне мистецтво. – 2017. – 736, [2] с.

Анотація

До 100-річчя Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського уперше в рамках довідкового енциклопедичного видання відтворено історію і сучасність провідного музично-театрального навчального закладу України. Книга містить як узагальнюючи, так і стислі біографічні статті, розташовані за зручними абетковим принципом. Під одною обкладинкою уперше зібрані імена не тільки викладачів та співробітників університету, чиї талант та самовіддана праця залишили слід в його історії, імена тих, хто працює нині в його славетних стінах, але і його випускників, чия яскрава професійна діяльність по праву становить його гордість.

Видання адресоване широким колам читачів, як фахівцям в галузі музично-театрального мистецтва, та і усім небайдужим до історії вітчизняної культури.