← Література з питань права (за травень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

 Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості : Всеукраїнська науково-практична конференція, м. Київ, 08 грудня 2017 р. : збірник тез доповідей / Асоц. міст України, Акад. праці, соц. відносин і туризму ; відп. ред. Віктор Віталійович Кравченко ; редкол. Михайло Олександрович Баймуратов, Олександр Васильович Батанов, Ярослав Володимирович Журавель. – Київ : Підприємство "ВІ ЕН ЕЙ", 2017. – 146 с. – Містить бібліографію.

Анотація

До збірника увійшли тези наукових доповідей, присвячених проблемам проведення муніципальної реформи в Україні. Мета конференції – формування єдиного бачення напрямів муніципальної реформи в Україні відповідно до європейських принципів і стандартів на основі співстановлення позицій з цього питання влади, науковців та інститутів громадянського суспільства.

Розраховано на фахівців у галузях конституційного та муніципального права – науковців, практичних працівників, представників громадськості, які опікуються проблемами проведення муніципальної реформи в Україні.