← Література з природничо­наукової тематики (за березень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Мєшкова В. Л. Стовбурові шкідники незімкнених соснових культур у придонецьких борах : монографія / В. Л. Мєшкова, І. М. Соколова ; Нац. акад. наук України ; Держ. агентство лісових ресурсів України ; Укр. НДІ лісового госп-ва та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького. – Харків : [Планета-Прінт], 2017. – 159 с. : іл., табл.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Наведено результати досліджень стовбурових комах-шкідників незімкнених соснових культур. Досліджено біологічні та екологічні особливості найбільш поширених і небезпечних видів: великого соснового довгоносика, коренежилів, і волохатого лубоїда. Вдосконалено існуючі та розроблено нові методики обліку цих комах. Обґрунтовані заходи захисту незімкнених соснових культур у придонецьких борах від стовбурових шкідників на основі вивчення їхнього сезонного розвитку, оцінювання поширення та шкідливості. Визначено загрозу для насаджень окремих лісогосподарських і лісомисливських підприємств регіону.

Розраховано на фахівців лісового господарства, захисту лісу, науковців, аспірантів і студентів лісогосподарських та біологічних факультетів ВНЗ.