← Література з природничо­наукової тематики (за березень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Дебринюк Ю. М. Технологія вирощування плантаційних лісових насаджень у західному регіоні України : монографія / Ю. М. Дебринюк, Г. Т. Криницький, Я. П. Целень. – Львів : Камула, 2016. – 159 с. : табл.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Охарактеризовано плантаційні лісові насадження як важливу складову підвищення продуктивності лісостанів. Обґрунтовано доцільність використання хвойних порід у плантаційних лісових насадженнях з коротким оборотом рубки та з’ясовано їх ресурсний потенціал. Наведено технологічні аспекти створення і вирощування плантаційних насаджень. Запропоновано систему плантаційного лісовирощування і показано, що перехід на частині площ від створення культур за традиційною технологією до цієї системи є одним із важливих аспектів інтенсифікації лісогосподарського виробництва. Тимчасове плантаційне лісовирощування, як елемент породозміни, сприятиме більш повному використанню лісорослинного потенціалу типів лісу, підвищенню продуктивності лісів досліджуваного регіону.

Монографія розрахована на фахівців лісового господарства, науковців, аспірантів та студентів лісогосподарських, екологічних і біологічних факультетів та інститут вищих навчальних закладів.