← Історія та етнографія (за березень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Литвин В. Історія України.. Новітній час 1914-2014. : у 3т., 4 кн Т.ІІІ. Кн. 2 / В.  Литвин, НАН України. Ін-т історії України; відп. ред. В. А. Смолій. –  Київ : Наукова думка, 2016. - 495 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

У другій книзі розкриваються особливості повоєнного розвитку України, наслідки процесу десталінізації та дозованої лібералізації режиму за доби М. Хрущова. Висвітлюються концептуальні підходи до вирішення складних економічних, соціальних проблем у період «застою», спроби демократизації системи в часи «перебудови і гласності», ініційованих М. Горбачовим. Аналізуються причини кризи соціалістичного устрою і розпаду СРСР, обставини утворення незалежної Української держави. Подано характеристику складних суспільно-політичних процесів, що супроводжували початковий етап державного будівництва, обставин, що визначили міжнародний статус України та перспективи її поступу в майбутньому.

Для науковців, викладачів, аспірантів та студентів вищів, а також для широкого загалу читачів, які цікавляться історією України.