New England Journal of Medicine

Шановні користувачі!

ОННБ ім. М.Горького за програмою міжнародного консорціуму eIFL.net (Electronic Information for Libraries) та за підтримки Асоціації «Iнформатіо-Консорціум» надає доступ до New England Journal of Medicine.

Цей щотижневий журнал публікує як нові результати медичних досліджень  у галузі кардіології, невідкладної медичної допомоги, ендокринології, гастроентерології, гематології / онкології, імунології / алергії, нефрології, неврології / нейрохірургії, пульмонології і ревматології  тощо, так і редакційну думку з широкого кола питань, важливих для медичної науки та практики, в т.ч. з використанням мультимедійних засобів (аудіо, фото та відео матеріалів тощо). Користувачам надається можливість не лише скористатися інтуїтивно зрозумілою навігацією та розширеним пошуком, але й персоналізувати свої налаштування, створивши власний віртуальний кабінет.

Більш детальна інформація про ресурс

Запрошуємо скористатися доступом до 31.12.2014 року у відділі літератури іноземними мовами та міжнародних проектів, а також в інтернет-центрі Бібліотеки.

Створено: 10.04.2014
Переглядів: 965
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.