«Золотое кольцо Победы». Анонс

7-го червня 2013 р. о 14.00 у рамках XIV Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» в ОННБ відбудеться презентації книги «Золотое кольцо Победы» за авторства голови правління Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України Юрія Работіна.

Автор книги «Золотое кольцо Победы» Ю. А. Работін зумів втілити в життя прекрасну ідею – організувати п`ять років тому акцію, присвячену 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 50-річчю створення Спілки журналістів України, – журналістський марафон «Преса як фактор довіри між народами». Учасники марафону проїхали тринадцятьма містами-героями СРСР – героїчними місцями України, Росії та Білорусі, схилили голови перед братськими могилами, зустрілися з фронтовиками.

Підсумком цієї акції і стала книга Ю.А. Работіна «Золотое кольцо Победы». Свої спогади про кожен день, проведений у дорозі, про враження від зустрічей автор доповнює власними дослідженнями окремих епізодів Великої Вітчизняною війни. Зокрема, викладає цікаві факти про бункер Гітлера під Вінницею і агонію фюрера в Берліні, говорить про подвиг наших розвідників у поєдинку з ворогом. У книзі зібрані записи, спогади безпосередніх учасників війни.

Довідково

Работін Юрій Анатолійович

Народився 1956 року на Херсонщині. Є учасником бойових дій, військовий кореспондент, офіцер запасу. Побував у 130 країнах світу і в деяких «гарячих точках» земної кулі. З 1996 року - голова правління Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України, повний кавалер міжнародних нагород - Собору слов`янських народів, «Слов`янська честь, доблесть, слава». Нагороджений Грамотою Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України, заслужений журналіст України.

Створено: 21.05.2013
Переглядів: 1151© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.