«Нічка-чарівничка». Анонс

6 червня 2013 р. о 13.00 в приміщенні Центральної міської дитячої бібліотеки ім. А.Гайдара (вул. Катеринінська, 67) відбудеться презентація поетичної збірки для дітей «Нічка-Чарівничка» за участі автора – відомої української поетеси, головного редактора Всеукраїнської газети «Культура і життя» Людмили Гнатюк.

Довідково

Гнатюк Людмила Петрівна – поетеса, сценарист, громадський діяч, головний редактор Всеукраїнської газети: «Культура і життя».

Закінчила Київський інститут культури ім. О.С. Корнійчука. За фахом режисер. Працювала в Укрцирку.

Упорядник літературного альманаху «Вітрила 2000». Член національної спілки письменників України (НСПУ) та національної спілки журналістів України (НСЖУ).

Протягом кількох років вела авторську дитячу сторінку «Розважалочка» у журналі «Жінка», мала багато публікацій у періодиці. Чимало її поезій покладено на музику, звучать на радіо і телебаченні, не рідко виконуються дітьми у театралізованих виставках, на концертах і дитячих музичних фестивалях.

Людмила Гнатюк є авторкою книжок поезії «Миттєва слабість», «Незбагенна печаль», «Я перестала розуміти світ...», «В Україну гратися не можна», «Між Альфою-Омегою», «Еолова Сюїта»; для дітей – «Наша лічилочка», «Їжак», «Розфарбуй казково світ», «Загадка пана Портфеля», «Абетка».

ФОТОРЕПОРТАЖ
з місця події

Людмила Гнатюк знайомить зі збіркою «Нічка-Чарівничка» читачів бібліографічного центру ЦМБ для дітей ім. А.Гайдара

Автор, режисер за освітою, заволоділа увагою дитячої аудиторії

Світлина на пам’ять. У центрі поетеса Людмила Гнатюк Крайня справа – директор ЦБС для дітей ім. А.Гайдара Галина Лазарєва

Створено: 31.05.2013
Переглядів: 1704© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.