«Влюбись в Одессу»

8 червня 2013 р. о 11.00 у відділі краєзнавства «Одесика» ОННБ відбудеться презентація путівника «Влюбись в Одессу», що вийшов у київському видавництві «Картографія».

«Місто невичерпне!» - стверджують одесити, які, прогулюючись вулицями, парками, скверами, щоразу відкривають його для себе заново. Автори: канд. іст.наук Саєнко Людмила і канд. мистецтвознавства Білик Анна, представили місто різнопланово, показали його своєрідність та акцентували увагу на найбільш популярних пам’ятках культури. Структура видання відбивається у назвах розділів: «Влюбись в Одессу», «Дерибасовская и Горсад», «Приморский бульвар», «Одесские базары», «История улицы Пастера», «Театры», «Музеи», «Сакральные памятники архитектуры». Сподіваємося, що даний підхід значно полегшить вибір екскурсійних маршрутів і, безумовно, зорієнтує гостей у численних пропозиціях змістовного відпочинку. Матеріал викладено лаконічно та доступно. Історичний екскурс живиться цікавими й захопливими одеськими байками та оповіданнями. Путівник виконаний професійно, з урахуванням сучасних вимог щодо графічного дизайну. Продуманий шрифт, наявні візуальні акценти, кольорові ілюстрації відрізняються високою культурою виконання. Державне видавництво пропонує не тільки доступну ціну і, що важливо, відсутність реклами на сторінках видання. Маємо надію, що путівник «Влюбись в Одессу» буде доброю згадкою про одеситів, сприятиме ще більшій туристичній привабливості нашого міста. 

Державне науково-виробниче підприємство “Картографія” працює у царині картографії та поліграфії понад 70 років і давно зарекомендувало себе не тільки на українському книжковому ринку, але й поза його межами. Підприємство випускає  широкий спектр картографічних видань: навчальні карти та навчальні атласи, стінні навчальні атласи для викладання історії та географії, плани та атласи міст, туристичні карти, довідкові карти та атласи України, атласи світу,  карти до енциклопедичних видань, стінні карти для офісів, рельєфні карти, глобуси, електронні карти, цифрові карти та геоінформаційні системи, що за змістом і якістю відповідають вимогам найвибагливішого споживача.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Одна із авторів книги, зав. відділом краєзнавства «Одесика» Людмила Саєнко

У залі видавці, науковці, бібліотечні працівники

Створено: 30.05.2013
Переглядів: 1096© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.