До 540-річчя Миколая Коперника

13 лютого в ОННБ ім. М. Горького в рамках проекту «Парад планет» відбулася презентація наукового видання «Одесский астрономический календарь. 2013 : Сборник научно-популярных статей. – О., 2012. – 146 с.», а також презентація книжкових виставок: «Він зупинив Сонце і зрушив Землю: до 540-річчя від дня народження Миколая Коперника»; «Астрономія на всі часи: видання з фондів ОННБ ім. М.Горького».

Вітальне слово Ліни Арюпіної

Відкрила захід Ліна Арюпіна, заст. ген. директора з наукової роботи ОННБ ім. Горького. Серед учасників заходу представник генерального консульства Республіки Польщі в Одесі Магдалена Денисюк, кандидат фізичних наук, доцент кафедри астрономії ОНУ ім. І.І. Мечникова Михайло Рябов, голова Одеського ім. Адама Міцкевича відділення Всеукраїнської спілки поляків Тадеуш Залуцький, кандидат культурології, доцент кафедри культури та мистецтва ОНПУ Олена Щокіна, головний бібліограф науково-бібліографічного відділу ОННБ ім. М. Горького Інна Рікун.

Почесні гості заходу Магдалена Денисюк та Тадеуш Залуцький

Як відомо, у зв’язку з 540-річчям геніального польського астронома 2013 рік оголошений Роком Коперника. Про широкий інтерес до цієї події та про цікаві місця, пов’язані з біографією М. Коперника розповів п. Тадеуш Залуцький.

На фото: Олена Щокіна, Михайло Рябов та Тамара Кухарук

Представив «Одеський астрономічний календар – 2013» Михайло Рябов, який розповів про цікаві та надзвичайні природні явища, що можливо відбудуться у Всесвіті та стисло охопив інші матеріали презентованого збірника.

Зацікавлення присутніх викликали доповіді Олени Щокіної («Людина епохи Відродження як текст культури») та Інни Рікун («Вчені Одеси про Коперника»). Ведуча заходу Тамара Кухарук провела бібліографічний огляд презентованих книжкових виставок.

Бібліографічний покажчик представляє Інна Рікун

На заході були присутні викладачі та студенти Одеського національного політехнічного університету, викладачі та учні Рішельєвського ліцею. Увазі присутніх була запропонована також мультимедійна презентація, присвячена Миколаю Копернику (автор Анна Темнюк).

Експонати книжкових виставок

 

Створено: 14.02.2013
Переглядів: 1305
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.