Презентація книжок Сергія Дзюби, Артемія Кірсанова та Олександра Терещенка


7 червня у рамках заходів XXIV Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбулася творча зустріч з письменником Артемієм Кірсановим та, одночасно, презентація його спільних з Сергієм Дзюбою книжок «Позивний «Бандерас», «Позивний Бандерас. Операція «Томос», «Заборонений» та книжки Олександра Терещенка «Життя після 16:30» й однойменного документального фільму.

Артемій Кірсанов поділився з присутніми спогадами про спільну роботу з Сергієм Дзюбою над книжками та сценаріями художніх фільмів. Романи та однойменні фільми – різнопланові: «Позивний «Бандерас» - про російсько-українську війну, заснований на реальних подіях 2014 року ; «Заборонений» - про життя та боротьбу видатного українського письменника Василя Стуса. А фільм “Заборонений” розповідає про останні шість днів життя незламної людини - борця за українську державність, збереження та розвиток української культури.

Справив неймовірне враження на глядачів і презентований фільм  «Життя після 16:30» за однойменною книжкою Олександра Терещенка - воїна, Народного Героя України. Він отримав тяжке поранення, втратив руки, але зміг повернутися до повноцінного життя. Його життєве кредо «Ніколи не опускай рук!» проходить лейтмотивом через всю книжку, мотивуючи тих, хто, повернувшись з війни, опиняється у складній  життєвій ситуації.

За словами Артемія Кірсанова, сценарій цього фільму був створений разом з Валерією Борщевською, волонтером, продюсером та організатором спільних проєктів.

Автор поділився з аудиторією творчими планами на майбутнє : наразі він разом з ветераном війни Сергієм Дзюбою працює над створенням роману про видатного українського археолога та поета Бориса Мозолевського.

Під час зустрічі Артемій Кірсанов відповідав на численні запитання присутніх, які наостанок побажали йому подальших творчих досягнень та успіхів.

Створено: 11.06.2024
Переглядів: 755
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.