Презентація навчального посібника «Професійна комунікація. Протоколи спілкування “лікар-пацієнт”»


7 червня у рамках ХХІV Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбулася презентація навчального посібника «Професійна комунікація. Протоколи спілкування “лікар-пацієнт”». Презентацію підготували фахівці Одеської обласної бібліотеки для юнацтва на базі Дитячої міської поліклініки №6 «Compass» за участі одного з авторів, Юлії Белозерцевої-Баранової.

Під час презентації автор книги Ю. Белозерцева-Баранова наголошувала, що для лікаря мистецтво професійного спілкування з пацієнтом не менш важливе, ніж професійні знання, клінічне мислення та практичні навички, адже не проявлені емоції пацієнта можуть звести усі зусилля лікаря нанівець. У багатьох випадках без навичок ефективної комунікації неможливо досягти необхідних позитивних результатів. Лікар має враховувати всі нюанси невербального спілкування - тон голосу, інтонації, бо саме вони є відображенням «мистецтва комунікації».

Презентація стала інформативною та корисною для лікарів, адже авторка не лише розкрила зміст книжки, а й розповіла про цікаві випадки зі своєї медичної практики. Безперечно, представлений увазі читачів посібник допоможе лікарям більш ефективно будувати спілкування з пацієнтами та отримувати найкращих результатів у їх лікуванні.

Створено: 10.06.2024
Переглядів: 800
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.