Таємниці старої Аркадії. Анонс

2.jpg

21 травня о 16:00 в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться зустріч з педагогом, краєзнавцем і автором численних праць з історії Одеси Дмитром Ждановим, присвячена історії та міфам знаменитого одеського курорту Аркадія. 

Мальовничий куточок Чорноморського узбережжя, відомий всьому світу курорт Аркадія, вже давно став частиною одеського міфу зі своїми легендами і таємницями.

Дмитро Жданов відповість на питання чому ця місцевість отримала назву “Аркадія”, кому належали приміські дачі на березі Малого фонтану, коли і як тут з’явився перший трамвай, як розвивався та розбудовувався майбутній легендарний курорт.

У рамках зустрічі відбудеться відкриття виставки “Аркадія на старовинних листівках”, де експонуватимуться раритетні поштові листівки з приватної колекції Дмитра Жданова та книжкові видання з фонду Одеської національної наукової бібліотеки.

Всіх охочих запрошуємо долучитись до історії легендарної Аркадії.

Створено: 16.05.2024
Оновлено: 17.05.2024
Переглядів: 879
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.