ІНТЕЛЕКТ-ФОРУМ 2024

baner_sajt_forum_forum_1.jpg

АНОНС:

7-9 червня 2024 року під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться Інтелект-форум – щорічний загальнонаціональний комплексний проєкт соціокультурного та науково-комунікативного спрямування, в рамках якого буде проведено  XXIV Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині» (проєкт реалізується за підтримки ДУ «Український інститут книги» за кошти держбюджету України) та Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «V ОдесаБібліоСаміт».

Співорганізаторами та партнерами проєкту традиційно виступають Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова», Одеська обласна державна адміністрація, Одеська обласна та Одеська міська ради, Український інститут книги, Всеукраїнська громадська організація «Українська бібліотечна асоціація» та Всеукраїнська громадська організація «Бібліополіс».

Інформаційний лист учасникам XXIV Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», 7-9 червня 2024 року

Основна мета заходу – сприяння відродженню і розквіту культури в Україні, утвердженню національної ідентичності українського народу та популяризації державної мови, стимулювання розвитку книговидавничої справи та книгорозповсюдження, промоція та репрезентація сучасної української книги, виховання культури читання на кращих зразках вітчизняної та світової літератури в українському перекладі, сприяння поповненню бібліотек Одещини новою вітчизняною книжковою продукцією.

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «V ОдесаБібліоСаміт», 7-9 червня 2024 року

ОдесаБібліоСаміт слугує платформою для спілкування, формує простір для діалогу та обговорення актуальних питань професійної діяльності, для обміну досвідом, створення, розвитку і впровадження в роботу інноваційних практик інформаційної, бібліотечної, просвітницької, соціокультурної діяльності.

Відкриття Інтелект-форуму 7 червня об 11.00 (вул. Пастера, 13)

ОНОВЛЕНО: ПІДСУМКИ ІНТЕЛЕКТ-ФОРУМУ 2024

Створено: 11.04.2024
Оновлено: 02.07.2024
Переглядів: 3823
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.