Анонс. «Курсаки, або Міс­це, якого немає на карті». Презентація нової книжки Євгенія Волокіна і Альбер­та Єзерова

foto-2.jpg

13 квітня 2024 р. об 11.00 в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться презентація нового видання «Курсаки, або Місце, якого немає на карті» (Київ, 2024) за авторства Євгенія Волокіна і Альберта Єзерова.

«Курсаки, або Місце, якого немає на карті» – це вже восьмий альбом, який вийшов у рамках авторського проєкту «Стара Одеса у фотографіях». Автори проєкту багато років плідно співпрацють з Одеською національною науковою бібліотекою, активно залучаючи фонди книгозбірні для розкриття недостатньо вивчених сторінок та уточнення відомих фактів з історії нашого міста.

foto3.jpg foto4.jpg

Нове видання присвячено маловідомому одеському мікрорайону Курсаки, який нині є частиною Хаджибейського району Одеси. Зазвичай дослідники і краєзнавці звертають увагу на райони чи місця Одеси, які є візитівкою міста.  Євгеній Волокін і Альберт Єзеров зосередилися на мікрорайоні міста, історія якого є не менш захоплюючою. 

Завдяки унікальним світлинам, більшість з яких публікуються вперше, читач має змогу поринути в історію району Курсаки та прилеглих територій у різні часи, від початку ХІХ до початку ХХІ ст., дізнатися про етапи освоєння і забудови сучасного Хаджибейського району, його історію та традиції.

Створено: 09.04.2024
Переглядів: 1535
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.