Народознавча зустріч «Від родини йде життя люди­ни». Анонс

00.jpg

25 березня о 12.00 у рамках клубу родинного дозвілля в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова,1) відбудеться народознавча зустріч «Від родини йде життя людини», присвячена обрядово-побутовим звичаям українського народу.

Обрядово-побутові звичаї українського народу – це різноманітні традиції, звичаї та обряди, що відбиваються на повсякденному житті українців і відіграють важливу роль у їхній культурі. Ці звичаї та обряди можуть бути пов'язані з різними життєвими подіями – від народження до смерті, а також з різними сезонними роботами впродовж року. Українські обрядово-побутові звичаї не лише відображають культурну ідентичність народу, але й відіграють важливу роль у зміцненні спільноти та підтримці суспільних цінностей.

Якщо вам цікаво більше знати про обрядово-побутові звичаї українського народу, запрошуємо до нашого читального залу. Тут відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з цілим спектром цікавої інформації про культурні традиції, звичаї, обряди, свята та пов'язані з ними ритуали, а також переглянути видання, представлені на книжковій виставці «Традиції і звичаї українського народу».

Створено: 21.03.2024
Переглядів: 1334
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.