Дбаємо про здоров’я – зміцнюємо імунітет: книжкова виставка

Щорічно 1 березня відзначається Всесвітній день імунітету, який відзначається за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони здоров’я з 2002 року.

Імунітет людини – це складна система, що захищає організм від хвороб, і включає в себе різноманітні клітини, тканини і органи. Основні функції імунної системи полягають у виявленні та нейтралізації шкідливих мікроорганізмів, вірусів, бактерій і інших чужорідних агентів.

Щоб зміцнити імунітет, важливо дотримуватися здорового способу життя та вживати продукти, які сприяють зміцненню імунної системи.

Загалом, здоровий спосіб життя є ключем до зміцнення імунної системи та збереження здоров'я.

Під час війни збереження імунітету стає особливо важливим, оскільки загроза захворюваннями може бути підвищеною через стрес, погіршення життєвих умов, непрямі наслідки конфлікту на системи охорони здоров'я та гігієнічні стандарти. Незважаючи на складнощі, важливо пам'ятати про своє здоров'я та дбати про нього, навіть у ці непрості часи.

В читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова,1) підготовлена книжкова виставка «Дбаємо про здоров’я – зміцнюємо імунітет».

foto-1.jpg

Деттмер Філіпп   Дивовижний імунітет  (Харків, 2022)

В книзі розглядається функціонування та важливість імунної системи для нашого здоров'я. Автор досліджує, як імунітет працює в організмі та як можна зберегти його в оптимальному стані. Книга надає читачеві важливі знання та поради щодо зміцнення імунітету та підвищення стійкості до захворювань.

foto-2.jpg

Імунологія  (Чернівці, 2021)

Навчально-методичний посібник "Імунологія" є збіркою матеріалів, які допомагають студентам та фахівцям ознайомитися з основними аспектами імунології. Посібник включає теоретичні відомості про будову та функції імунної системи, механізми імунологічних реакцій, методи діагностики та лікування імунологічних захворювань. Він також може містити практичні завдання, клінічні випадки та рекомендації щодо використання імунологічних методів у практичній роботі. Посібник призначений для студентів медичних та біологічних факультетів, а також для фахівців у галузі медицини та науки про життя.

foto-3.jpg

Бісс Еула  Імунітет: правда і міфи про щеплення    (Київ, 2020)

Книга досліджує важливість функціонування імунної системи в організмі людини. Автор проводить читача крізь складні механізми роботи імунної системи, починаючи від її структури та функцій клітин до реакцій на різноманітні захворювання. Книга надає зрозуміле пояснення основних концепцій імунології та важливість підтримки імунної системи для здоров'я. Завдяки доступному стилю та цікавому підходу до теми, ця книга стане корисною для широкого кола читачів, які цікавляться здоров'ям та функціонуванням людського організму.

foto-4.jpg

Видання представлені на книжковій виставці допоможуть дізнатися про :

- роль імунної системи;
- фактори, що впливають на імунітет;
- методи зміцнення імунітету;
- захист від захворювань;
- основи імунології.

Запрошуємо усіх охочих до перегляду!

В цілому, видання про імунітет допомагають людям зрозуміти, як підтримати своє здоров'я та зберегти себе від захворювань, розглядаючи різні аспекти функціонування імунної системи.

Створено: 29.02.2024
Переглядів: 1004
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.