«Книжкова Love Story» –книжкова виставка-інсталяція та літературна вікторина


14 лютого 2024 року, у стінах найстарішої публічної бібліотеки України, під час Великої Одеської Бібліоночі — VІ з нагоди Міжнародного дня дарування книжок та Дня всіх закоханих відбулася презентація чарівної книжкової виставки-інсталяції та літературної вікторини «Книжкова Love Story».

Кохання та література завжди були нерозривно пов'язаними поняттями. Це тема, яка відображена у безлічі книг з усіх епох і культур. В літературі кохання виступає в різних формах: від найсолодших романтичних історій до болісних трагедій і навіть філософських роздумів про природу почуттів. Кохання є однією з найважливіших складових людського існування, а література є прекрасним засобом для його вивчення та розуміння.

В сучасному світі, на тлі стрімкого розвитку технологій, важливо не забувати про значення книг та літературної спадщини. Презентація книжкової виставки-інсталяції та літературної вікторини — це не лише можливість відзначити творчість письменників та вшанувати книгу як об'єкт культури, а й можливість зблизити людей із світом літератури, надихнути на читання та розширення світогляду.

Книжкова виставка-інсталяція надала можливість відвідувачам Великої Одеської Бібліоночі не лише побачити, але й відчути атмосферу книжок, відчути їхню емоційну силу та глибину.

Окрім візуальної частини, літературна вікторина дозволила гостям відчути себе частинкою літературного світу. Питання стосувалися як класичних творів, так і сучасної літератури, що дало можливість охопити широкий спектр аудиторії. Вікторина спонукала до обміну думками та враженнями, а також сприяла поглибленню знань про світ літератури.

Такий вечір став не лише важливою культурною подією для місцевої громади, але й майданчиком для розвитку та підтримки читацької активності. Він відкрив двері для нових обговорень, почав діалоги між людьми різних вікових груп та інтересів, а також збагатив культурний пейзаж нашого середовища.

У кінцевому підсумку, презентація книжкової виставки-інсталяції та літературна вікторина — це не лише святкування слова та краси літературного світу, але й можливість зміцнити зв'язки між спільнотою та книжковими творами, підтримати культурне багатство та розвиток сучасної літературної культури.

До нових романтичних зустрічей у чарівній книгозбірні!

 

Створено: 19.02.2024
Переглядів: 1066
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.