Краєзнавчий квіз у бібліотеці

00.jpg 

14 лютого 2024 року до Міжнародного дня дарування книг та Дня закоханих в Одеській національній науковій бібліотеці відбулася традиційна «Велика Одеська БібліоНіч-VI». Найстаріша публічна книгозбірня країни радо зустрічала численних гостей, пропонуючи їм різноманітні розважально-пізнавальні заходи та святкові локації.

Було весело та цікаво й у відділі краєзнавства «Одесика», адже гості мали змогу зіграти у популярну інтелектуальну командну гру в форматі вікторини – квіз. У ній взяли участь дві змішані команди (діти та дорослі), які обрали назви «Вперед до перемоги» та «Романтичні огірки».

2.jpeg 3.jpeg

Протягом квізу гравці відповідали на запитання ведучого про історичні події лютого, назви одеських вулиць (названі на честь видатних українців), українську літературу та одеські пам'ятники. Усі завдання супроводжувалися мультимедійною складовою: світлини, саундтреки екранізацій тощо.

4.jpg 5.jpg 6.jpg

Під час заходу панувала неймовірна атмосфера: учасники радилися, сперечалися над варіантами відповідей та щиро раділи кожній правильній відповіді під час оголошення результатів. Позитивні емоції отримали як учасники, так і організатори заходу.

7.jpeg

Після підбиття результатів переможці («Романтичні огірки») та учасники квізу були нагороджені солодкими медалями та відповідними дипломами.

Створено: 19.02.2024
Переглядів: 909
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.