«Пліч-о-пліч з Україною» : виставка малюнків американських дітей

afisha.jpg

28 листопада об 11:00 у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття виставки малюнків американських дітей «Пліч-о-пліч з Україною». Міжнародний організатор проєкту – Фонд Сайферс, партнери в Україні – ВГО «Асоціація жінок України "Дія"» та Одеська національна наукова бібліотека.

Широкому загалу буде представлено близько 100 робіт, створених дітьми віком 7-15 років зі штату Вірджинія (США). Малюнки є свідченням глибокого розуміння дітьми важких часів України, в них також щирі сподівання на швидку перемогу, мир і відродження нашої країни. Майже на всіх майорить прапор України, зображені соняхи, українські лани, синє небо та слова підтримки та віри в Перемогу: «be strong» (будьте сильними), «peace» (мир), «victory» (перемога), «we are friends» (ми друзі).

Ця акція стала можливою завдяки українці Анастасії Сайферс, яка проживає у США. Вона організувала виставку малюнків наших дітей з Бучі та Ірпеня в аеропорту Вашингтона та в інших містах штату Вірджинія. Місцеві діти були вражені побаченим та вирішили теж створити малюнки, щоб висловити своє ставлення до війни в Україні, своє співчуття та підтримку. Це стало своєрідним діалогом одного покоління, яке мріє про майбутнє без війн та жорстокості, яке знає, що добро завжди переможе зло. Для цих дітей надзвичайно важливо бути почутими у їхньому прагненні підтримати Україну.

Виставка вже була представлена в Києві, Ірпіні, Житомирі та ще в десяти містах Італії.

Упродовж двох тижнів (28 листопада – 12 грудня) малюнки експонуватимуться в ОННБ. Потім виставка поїде до Львова, а далі всі роботи як оберіг передадуть українським військовим, які перебувають на передовій.

28 листопада виповнюється 7 років з часу заснування Всеукраїнської громадської організації «Асоціація жінок України "Дія"» – ініціатора проведення виставки в Одесі. Тож відвідувачі зможуть не лише познайомитися з виставкою, але й дізнатися про роботу громадської організації та її плани на майбутнє.

Створено: 22.11.2023
Оновлено: 23.11.2023
Переглядів: 1232
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.