Зустріч з Олександром Гарським, суддею що призначає злочинцям «Книжковий вирок» замість тюрми. Анонс

21 серпня 2023 р. об 11.00 в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться творча зустріч з Олександром В’ячеславовичем Гарським.

Олександр В’ячеславович Гарський – суддя Малиновського районного суду міста Одеси, знаменитість, бо ухвалює нестандартні вироки. Багатьох своїх підсудних він зобов’язав читати книжки та дивитися фільми.

foto-2-garskij.png

Подібну практику Олександр Гарський почав упроваджувати ще кілька років тому – коли за нетяжкі злочини призначав покарання, що передбачає, як це не дивно звучить, читання книг та перегляд фільмів про сенс життя. Читати Шевченка, Франка, Твена і Лондона такі вироки уже неодноразово отримували обвинувачені від судді Малиновського районного суду міста Одеси.

Олександр Гарський має репутацію судді, який багато уваги приділяє вивченню життя  і мотивації кожного підсудного: він пише розгорнуті судові вироки, де аналізує обставини життя підсудних, їхню історію, чинники, які впливали на них у дитинстві чи юності.

Вироки Олександра Гарського цікаво читати навіть людям, не пов'язаним з юриспруденцією, – вони складаються з посилань на письменників, цитат з художньої літератури, містять епіграфи й список використаної літератури.

Про переваги такого підходу до суддівства, улюблені твори та про те, як освіта може запобігти злочинам, – під час зустрічі з Олександром В’ячеславовичем Гарським.

Запрошуємо на неординарне, інтригуюче та захоплююче спілкування з Олександром Гарським, який із задоволенням поділиться своїм досвідом з усіма присутніми.

Дата і час презентації: 21 серпня 2023 р. об 11.00
Місце проведення: Одеська національна наукова бібліотека (вул. Пастера, 13),
зал наукових працівників ОННБ

У разі повітряної тривоги персонал бібліотеки зорієнтує і допоможе дістатися до укриття

Створено: 17.08.2023
Переглядів: 1254
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.