«Крим – це Україна!»: до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

foto-1.jpg

8 березня 2023 року об 11.00 у довідково-інформаційному відділі ОННБ відбулася творча зустріч з головним редактором Телерадіостудії Міністерства оборони України «БРИЗ», капітаном 1-го рангу Аліною Деак та репрезентація творчого доробку Телерадіостудії «БРИЗ» за темою «Спротив окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

foto-2.jpg

Відкрила захід генеральний директор ОННБ, заслужений працівник культури України Ірина Бірюкова. Вона зауважила, що нинішня зустріч, це ще й унікальний привід дізнатися про вчинки, ідеї, здобутки жінок, які здатні впливати на суспільство… «пишаюся знайомством з головною редакторкою Телерадіостудії Міністерства оборони України «БРИЗ», капітаном 1-го рангу Аліною Деак … Сьогодні жінки пліч-о-пліч з чоловіками стають на захист Батьківщини, так само піч-о-пліч з колегами-журналістами вони створюють справжній літопис звитяги і мужності - літопис новітньої історії нашої держави».

foto-3.jpg

Аліна Деак докладно розповіла присутнім про перебіг подій, що відбувалися у лютому - березні 2014 року на Кримському півострові, зокрема про непросту а часто навіть небезпечну роботу журналістів з висвітлення інформації про вторгнення російських військ на теріторію Криму, оточення ними військових частин Збройних Сил України; безкомпромісну, чесну позицію і мужній спротив наших вояків та цивільного населення півострова.

foto-4.jpg

У зустрічі взяв участь головний інженер установи капітан 2 рангу Руслан Надольний, який поділився власними життєвими історіями та спостереженнями про події лютого-березня 2014 року.

foto-5.jpg foto-6.jpg

Також присутні переглянули кілька відеострічок ТРС «Бриз»: «День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя» та телепроєкт «Між небом і морем». У телепроєкті військові журналісти розповіли про блискучу операцію морських авіаторів у березні 2014 року з виведення на материк військової авіаційної техніки. Тоді, у 2014 році очолив цю операцію Ігор Бедзай, нині Герой України, який загинув у травні 2022 року під час здійснення пошуково-рятувальних заходів у районі гирла річки Дунай.

foto-7.jpg foto-7a.jpg

Учасники заходу – викладачі та студенти Міжнародного гуманітарного університету активно розпитували журналістів про особливості і професійні «секрети» їхньої роботи у суворих воєнних умовах сьогодення, про те, як робляться новини з районів проведення бойових дій.

foto-8.jpg

Багатьох зацікавили видання, представлені на книжковій виставці «Крим – це Україна!». Експозицію представила Алла Діденко, фахівець довідково-інформаційного відділу ОННБ.

Створено: 09.03.2023
Оновлено: 10.03.2023
Переглядів: 892
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.