«Крим – це Україна!»: до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Анонс

foto-1.jpg

8 березня 2023 року об 11.00 в приміщенні довідково-інформаційного відділу ОННБ (вул. Пастера, 13) відбудеться творча зустріч з головним редактором Телерадіостудії Міністерства оборони України «БРИЗ», капітаном 1-го рангу Аліною Деак та репрезентація творчого доробку Телерадіостудії «БРИЗ» за темою «Спротив окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

foto-2.jpg

26 лютого 2014 року в місті Сімферополі відбувся масовий мітинг під будівлею Кримського парламенту на підтримку територіальної цілісності України, на захист своєї свободи та демократії. Ця подія стала символом опору окупації, що триває вже дев’ять років.

З перших днів мужнього опору окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя ТРС «БРИЗ» висвітлювала і надавала правдиву й об’єктивну інформацію, документуючи присутність російських військ у Криму та оточення ними військових частин Збройних Сил України, фіксуючи історію спротиву. Ці матеріали є надзвичайно важливими у сучасному інформаційному просторі, особливо, сьогодні – в умовах військової агресії РФ проти України.

У рамках заходу експонуватиметься книжкова виставка з фонду ОННБ «Крим – це Україна!».

У разі повітряної тривоги персонал бібліотеки зорієнтує і допоможе дістатися до укриття.

Створено: 06.03.2023
Оновлено: 07.03.2023
Переглядів: 1073
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.