Музичний калейдоскоп

muzichnij-1.png

Музика – це життя. Поки вона звучить, ніщо не вмирає назавжди.

(Даніель Глаттауер – австрійський письменник та журналіст)

 

Музика, як і читання, стали потужними релаксантами в цей складний бентежний час. Сила музики безмежна… Вона розвиває естетичний смак, стимулює розумову діяльність, допомагає зняти напругу, дарує чарівний світ радісних відчуттів та переживань.

Запрошуємо 14 лютого на Велику Одеську БібліонічV насолодитися джазовими композиціями «Мелодії кохання» Джаз-клубу Всесвітнього клубу одеситів та концертом «Доброго вечора! Ми з України!» за участю провідних артистів Одеського національного академічного театру опери та балету, Одеської обласної філармонії ім. Давида Ойстраха.

Сучасні джазові обробки українських народних пісень, нові джазові композиції, неперевершений букет українських легендарних мелодій та пісень у виконанні майстрів музичного мистецтва не залишать байдужим нікого, подарують розраду та надію, надихатимуть і надалі на добрі справи.

Створено: 13.02.2023
Переглядів: 599
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.