Дорогі друзі!

00.jpg

З нагоди Міжнародного дня дарування книг, запрошуємо вас взяти участь у традиційній благодійній акції «Подаруй бібліотеці книгу!», яка відбудеться в рамках Великої Одеської Бібліоночі-V.

Міжнародний день книгодарування відзначається з 2012 року та співпадає з Днем усіх закоханих – 14 лютого. Прикметою свята є те, що люди обмінюються книгами  зі своїми друзями, знайомими і незнайомцями, залишають книжкові дарунки в поштових скриньках, книгарнях, бібліотеках.

Сьогодні для усіх нас надзвичайно важливими є добрі вчинки та маленькі знаки уваги один до одного, що надають відчуття єдності та наснаги для життя у важкі часи. Цікава книга здатна розрадити, подарувати нові яскраві емоції, перенести у дивовижний світ захоплюючих пригод.

Зрештою, як сказав видатний італійський драматург Карло Ґольдоні: «Людина з гарною книгою в руках ніколи не може бути самотньою».

Тож не будьте байдужими! Зробіть книжковий подарунок нашим захисникам, своїм рідним та близьким, сусідам чи незнайомим перехожим, або даруйте книжки бібліотекам, де вони будуть доступними для усіх.

 Поділіться своїм теплом, і нехай у відповідь вам засяє щаслива усмішка того, хто отримав нову книжку!

А усіх, хто вирішить стати учасником благодійної акції книгодарування під час Великої Одеської Бібліоночі, ми з радістю привітаємо в нашій книгозбірні та з вдячністю приймемо у дарунок як раритетні видання, так і різножанрові книжкові новинки українських та зарубіжних авторів.

До перемоги разом!

 Чекаємо на учасників акції
14 лютого 2023 р. з 17:00 до 21:00.

 

 

Телефони для довідок: 723-24-78; 097-938-86-64

Створено: 06.02.2023
Переглядів: 518
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.