Обережно! Кібершахраї. Анонс

01.png

24 січня о 12:00 у читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Філатова, 1), в рамках Цифрового лекторію, відбудеться лекція «Обережно! Кібершахраї».

Одеська національна наукова бібліотека, як Хаб цифрової освіти, долучилася до Національного проєкту «Дія. Цифрова освіта», мета якого – надати можливість українцям безоплатно здобути знання з цифрової грамотності та реалізація права кожного на якісну та доступну освіту шляхом створення можливості дистанційного навчання через Інтернет.

Для забезпечення якісного доступу до освітніх серіалів та засвоєння знань і навичок орієнтування в цифровому просторі на базі Хабу цифрової освіти організовано Цифровий лекторій, під час якого кожен громадянин отримає змогу підвищити свою цифрову грамотність, аби ефективно та безпечно застосовувати цифрові технології щодня, в роботі, в навчанні, в дозвіллі та для вирішення побутових питань.

Зі стрімким розвитком технологій та впровадженням їх у повсякденне життя дедалі більше конфіденційної інформації зберігається на мобільних пристроях. Кібершахрайство з сім-картою стає поширеною проблемою, адже жертвою може стати будь-хто – від звичайних громадян до власників компаній.

Перша тема Цифрового лекторію – «Обережно! Кібершахраї». Переглянувши освітній серіал, дізнаємося, як захиститись від дій зловмисників, засвоїмо покрокові інструкції для ефективного захисту своїх приватних даних та розглянемо вдалі приклади боротьби з кібератаками.

Лекція відбудеться 24 січня 2023 року о 12:00, за адресою: вул. Філатова, 1.

Вхід вільний!

Створено: 19.01.2023
Переглядів: 691
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.