До Дня української писемності та мови. Анонс.

foto-1.png

 

«Вічноживий, вічноюний глаголе!
Ти уособив гармонію світу!
В спілці з тобою свій розум і голос
Людство гартує од віку й до віку!..»

Святослав Караванський

У рамках циклу заходів з нагоди Дня української писемності та мови 7 листопада о 13.30 у читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Акад. Філатова, 1) відбудеться презентація книжкової виставки «Українська мова і мовне життя світу».

В експозиції представлені сучасні видання, що розкривають консолідуючу  роль української мови в реаліях російської агресії; висвітлюють актуальні проблеми мовознавства; розповідають про широкознаних популяризаторів українського слова. Чимало експонованих видань присвячено основам мовленнєвого етикету у діловому спілкуванні, загальної культури мови та мовлення. Підручники, посібники, словники стануть у пригоді тим, хто прагне вивчати і вдосконалювати українську мову, досягати професійних успіхів.

foto-2.jpg

В рамках заходу відбудеться обговорення книжок знаного філолога  Ольги Дубчак – «Чути українською», «Бачити українською», «Перемагати українською», та інших представлених на виставці мовознавчих видань.

Запрошуємо та чекаємо всіх шанувальників рідної мови  культури і словесності.

 

Створено: 03.11.2022
Переглядів: 622
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.