Соціальний захист людей похилого віку та ветеранів в Україні. Анонс

00.jpg

У рамках програми «Інформаційно-контактного центру правової допомоги», що здійснює ОННБ у співпраці з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області, 7 жовтня об 11.00 в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1), відбудеться лекція консультанта, головного юриста Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області Катерини Булаткіної на тему «Соціальний захист людей похилого віку та ветеранів в Україні».

01.jpg

Соціальний захист населення є одним з важливих напрямків державної політики. Запровадження та дотримання високих соціальних норм і стандартів гарантує належний рівень якості життя всім категоріям населення.

Повага до старших поколінь є одним з основних принципів будь-якої розвиненої цивілізованої держави.

Але юридична необізнаність свідомо позбавляє можливості користування передбаченими законом пільгами.

Адже  кожному гарантується право знати свої права та обов’язки.

Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права та обов’язки громадян, мають бути доведені до відома населення у порядку, встановленому законом.

Під час лекції відвідувачі отримають відповіді на запитання про основні засади державної політики щодо ветеранів праці, інших громадян похилого віку і спрямований на формування в суспільстві гуманного, шанобливого ставлення до них і забезпечення їх активного довголіття.

Під час заходу експонуватиметься тематична книжкова виставка.

Вхід вільний.

Створено: 05.10.2022
Переглядів: 996
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.