Літературний вечір «Поезія молодих»


26 вересня в рамках проведення циклу заходів до Всеукраїнського дня бібліотек в ОННБ пройшла творча зустріч з одеським поетом Андрієм Хаєцьким.

У невимушеній, камерній атмосфері прозвучали вірші сповнені любові, мрій та віри в подолання «темряви» нашого сьогодення. Щемливо й ніжно, натхненно й урочисто лунала поезія в стінах книгозбірні.

Андрій поділився з аудиторією своїми творчими планами, зачитав цікаві цитатами з сучасної української літератури, згадав свої улюблені рядки з творчості Л. Костенко: «Ми є тому, що нас не може бути». Зауваживши, що ми маємо рухатися далі всупереч усім негодам. А слово, справжнє поетично слово, завжди сприяє та допомагає цьому руху.

Під час заходу експонувалася книжкова виставка «Молода українська література» на якій представлені видання сучасних літераторів України. Приємно, що вона викликала жвавий інтерес серед гостей, деякі з книжок відвідувачі одразу замовили собі на абонемент.

Тож слідкуйте пильно за новинами на нашому сайті та сторінках соціальних мереж, аби не пропустити цікаві творчі зустрічі та книжкові презентації.

Створено: 29.09.2022
Переглядів: 881
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.