«Читайте, порівнюйте, закохуйтеся…». Анонс

01.jpg

29 вересня о 12:00 в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1) у рамках циклу заходів до Всеукраїнського Дня бібліотек відбудеться читання вголос творів Володимира Рутківського, відомого дитячого письменника, лауреата Шевченківської премії.

Творчість Володимира Рутківського – це захоплюючі історії для дітей, в яких автор нерідко змішує історичну дійсність з фантастичними мотивами для створення гостроцікавих пригодницьких сюжетів. За свої твори письменник неодноразово нагороджувався  почесними літературними преміями, в тому числі від медіакорпорації «Бі-бі-сі» за двотомний роман "Сині води" та Національної премії України ім. Тараса Шевченка за тетралогію про джур: "Джури козака Швайки", "Джури-характерники", "Джури і підводний човен", "Джури і Кудлатик".

Своїми історіями він ростив покоління гордих і вільних, змінював тих, хто жив у парадигмі маленької людини, покірної вічним поразкам: над його книгами не плачеться, після них хочеться жити, любити й пишатися тим, хто ти є.

Під час заходу експонуватиметься книжкова виставка «Ужинок митця: твори Володимира Рутківського»

Запрошуємо усіх зацікавлених долучитись до читання та поринути у світ унікальної  української дитячої літератури.

Читатиме твори  Тетяна Ананченко –  знаний культуролог, краєзнавець, член Національної Спілки Журналістів України.

Створено: 26.09.2022
Переглядів: 1004
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.