Світ знань відкриває Книга

01.jpg

Процес модернізації українського суспільства, успішність процесів, що відбувається в економіці, політиці, суспільних відносинах, сьогодні можливий лише за умови забезпечення всебічного доступу громадян до освіти. Сучасні бібліотеки беруть безпосередню участь у реалізації конституційного права людини на освіту, що здійснюється на принципах свободи слова, думки та творчості, поширення знань та інформації, вільного оприлюднення і використання результатів наукових досліджень. Інформаційні ресурси  книгозбірень уможливлюють отримання нових знань для усіх користувачів, незалежно від форми навчання, а також з метою самоосвіти. Адаптуючись до сучасних реалій, традиційні та електронні ресурси бібліотек стають одним із головних провідників інформації, незалежно від місця її зберігання.

Початок навчального року в Україні завжди наповнений різноманітними святковими заходами. 1 вересня – День знань, зворушливе свято для всіх. Не існує людини, котра не пам’ятає свій  перший дзвоник у школі, першу вчительку, однокласників.

У цей день до заходів з нагоди Дня знань активно долучається і наша  бібліотека.

З 27 серпня по 5 вересня 2022 року в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1) експонується книжкова виставка «Світ знань відкриває Книга».

Представлена на ній література з фондів ОННБ  допоможе педагогам і школярам покращити якість викладання і навчання. Універсальні енциклопедії для дорослих і дітей, різноманітні словники, збірки творів українських і світових класиків, видання про захист прав дитини в нашій державі та світі, законодавчо-правові документи та багато інших.

Серед видань,  які викличуть підвищений інтерес користувачів, слід назвати такі:

foto-1.jpg

  1. Скарбниця української класики : збірка. – Харків, 2017. – 816 с.

Перлини української літератури в одній книзі. Найкращі твори Тараса Шевченка, Івана Карпенка-Карого, Михайла Коцюбинського, Івана Франка, Миколи Куліша та  інших українських класиків. Неперевершена мова, складні образи, життєві сюжети й сьогодні цікаві для читачів.

foto-2.jpg

  1. Лобода С.М. Педагогічна творчість учителя на шпальтах вітчизняної преси ХХ століття: протистояння ідей : монографія. – Луганськ, 2010. – 504 с.

У монографії проаналізовано провідні ідеї педагогічної практики ХХ століття. Висвітлено процес розвитку вітчизняної педагогічної періодики і генези педагогічної творчої думки.

foto-3.jpg

  1. Оклі Б. Навчитися вчитися. Як запустити свій мозок на повну / пер. з англ. Артем Замоцний. – Київ, 2018. – 272 с.

У книзі авторка ділиться ефективними навчальними методиками, пояснює причини наших невдач у навчанні, розкриває ресурси людського мозку для нових досягнень.

foto-4.jpg

  1. Країни світу. Європа : енциклопедія для дітей серед. шк. віку / авт.- упоряд. В.В. Мирошнікова та ін. – Сімферополь, 2012. – 320 с.

Тритомна дитяча енциклопедія розширює горизонти знань про частини світу та країни Європи. Читаючи енциклопедію, можна захоплюючу подорож до всесвітньо відомих центрів європейської цивілізації, познайомитися зі звичаями та традиціями різних народів, що входять до європейської спільноти.

Сподіваємося, що всі видання з нашої книжкової виставки допоможуть підвищити рівень обізнаності з різних галузей знань.

З нагоди Дня знань  вітаємо усіх з початком нового навчального року. Бажаємо міцного здоров'я, впевненості у власних силах та прагнення до нових знань, адже вони - це сила!

foto-6.jpg

Створено: 01.09.2022
Оновлено: 02.09.2022
Переглядів: 778
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.