«Зміни законодавства у сфері спадщини під час воєнного стану». Анонс

208282_1_2.jpg

У рамках програми «Інформаційно-контактного центру правової допомоги», що здійснює ОННБ у співпраці з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області, 25 серпня об 11.00 в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1) відбудеться лекція консультанта, головного юриста Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області Владислава Маркова на тему «Зміни законодавства у сфері спадщини під час воєнного стану»

Віднедавна в Україні запроваджено низку законодавчих змін, переважно у зв’язку з уведенням воєнного стану. Чимало із них поширилися на сферу нерухомості, зокрема й на процедуру спадкування квартири, будинку, земельної ділянки тощо.

На лекції відвідувачі дізнаються про основні правила спадкування нерухомості під час війни: що вважається місцем відкриття спадщини, які строки для її прийняття, як відбувається відкриття спадкової справи, чи можлива видача свідоцтва про право на спадщину та як прийняти нерухоме майно у спадщину, якщо ви за кордоном.

Вхід вільний.

Створено: 24.08.2022
Переглядів: 1130
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.