Вітання

Шановний Вікторе Григоровичу!

  Колектив Одеської національної наукової бібліотеки імені М.Горького щиро вітає Вас з нагоди 60-річчя від дня народження.

 Дякуємо Вам, що Ви завжди були і є вірним другом та надійним партнером нашої бібліотеки, що повсякчас з готовністю відгукуєтеся на всі наші ініціативи, підтримуєте наші проекти. Упродовж багатьох років Ви берете найактивнішу участь у роботі Ученої ради ОННБ імені М.Горького, сприяєте організації започаткованої бібліотекою Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині». Зокрема, виступаєте ініціатором і спонсором традиційного в рамках цієї масштабної культурно-просвітницької акції конкурсу читацьких рецензій на кращі книги, що вийшли впродовж року у вітчизняних видавництвах, підтримуєте молодих авторів. Ми цінуємо також Вашу щиру допомогу в комплектуванні фондів ОННБ імені М.Горького.

       Шановний Вікторе Григоровичу, Ви зустрічаєте свій ювілей у розквіті творчих сил, сповнений нових задумів та оригінальних ідей. Бажаємо Вам подальшого натхнення, успіхів у всіх починаннях! Добра Вам, щастя, здоров’я, економічної стабільності, радості, підтримки рідних та друзів!

 

З повагою,

генеральний директор ОННБ імені М.Горького,

заслужений працівник культури України,

повний кавалер ордена княгині Ольги  О.Ф.БОТУШАНСЬКА

Створено: 30.08.2011
Переглядів: 2080
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.