«Математик зі світовим ім’ям». Анонс

portret.jpg

4 серпня о 15.00 у читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Акад. Філатова, 1) відбудеться день пам’яті, присвячений 100-річчю від дня народження Олександра Олександровича Зикова - видатного українського математика, педагога, професора, доктора фізико-математичних наук, дослідника теорії графів.

Зиков О. О. – український вчений-математик, педагог, професор, знаний фахівець у галузі теорії графів, науковий доробок якого складає понад 60 наукових праць з математичної логіки, філософських та методологічних питань математики, а також присвячених методам оптимізації, основам геометрії та теорії множин.

Значну частину свого життя Олександр Олександрович присвятив науці та освіті, викладав математичні науки у вищих навчальних закладах Одеси.

Під час заходу буде представлена інформація про життя та наукову діяльність ученого. Колеги, учні та друзі О.О. Зикова поділяться спогадами про знайомство та співпрацю з видатним математиком.

foto_1_kolekciya_zikova_oo.jpg

Наукові видання з фізико-математичних наук іноземними мовами, надруковані в різних країнах світу.

foto_2_kolekciya_zikova_oo.jpg

Колекція унікальних наукових видань з автографами науковців-математиків подарованих О.О. Зикову визнаними науковцями з різних країн світу.

foto_3_kolekciya_zikova_oo.jpg

Видання Олександра Олександровича Зикова надруковані у видавництві «Астропринт»
(м. Одеса)

У рамках заходу експонуватиметься книжково-документна виставка «Багатогранний талант»: до 100-річчя від дня народження О.О. Зикова, видатного українського математика, професора, доктора фізико-математичних наук, дослідника теорії графів

Запрошуємо усіх охочих долучитися до заходу!

Створено: 02.08.2022
Переглядів: 1513
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.