Міжнародна діяльність бібліотеки: Етнофестиваль у Румунії

Учасники етнофестивалю на параді,що демонстрував національне вбрання представників країн-учасниць.

Єврорегіон «Нижній Дунай» як форма транскордонного співробітництва між сусідніми адміністративно-територіальними утвореннями України, Румунії та Молдови було створено 14 серпня 1998 року. На сьогоднішній день до його складу входять Одеська область (Україна), повіти Бреїла, Галац, Тульча (Румунія), райони Кагул і Кантемир (Молдова).

Виставку відвідав Вікентій Николайчук – голова громади українців з Галацу (Румунія).

Одеська національна наукова бібліотека ім. М. Горького була запрошена відділом євроінтеграційної регіональної політики Одеської обласної державної. адміністрації взяти участь в Етнічному фестивалі єврорегіону «Нижній Дунай». Бібліотека представляла книжкову виставку «Етнографічне розмаїття Одещини».

Відвідувачі мали змогу ознайомитися із законодавчими актами, які забезпечують розвиток етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності усіх національних меншин в Україні.

Огляд виставки для представників Одеської обласної державної адміністрації проводить Карина Деменюк.

Особливий інтерес викликали матеріали про національну культуру, обряди та звичаї всіх народів, що проживають в Одеській області.

Книжкова виставка користувалась великою популярністю, тож бібліотека була запрошена взяти участь у наступному Етнічному фестивалі, який планується провести 7-9 жовтня в Одесі.

 Під час роботи виставки


Створено: 22.08.2011
Переглядів: 2444
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.